Palyaço Animatör Hizmeti

PALYAÇO ANİMATÖR HİZMETİ  Palyaco Kiralama

Palyaço, eğlence sektöründe yer alan ve çocukları veya izleyicileri güldürmek, eğlendirmek amacıyla tasarlanmış bir karakterdir. Palyaçolar, genellikle renkli kostümler giyerler, yüzlerini komik makyajlarla süslerler ve abartılı jestlerle hareket ederler. Tipik olarak kırmızı bir burun, renkli peruğ ve büyük ayakkabılar gibi belirgin özelliklere sahiptirler.

Palyaçolar, çeşitli etkinliklerde performans sergilerler. Özellikle düğün, sünnet, doğum günü partileri, festivaller, sirk gösterileri, okul etkinlikleri veya şirket etkinlikleri gibi topluluk önünde gerçekleşen organizasyonlarda sıkça görülürler. Palyaçolar, esprili diyaloglar, komik davranışlar, jonglörlük, akrobatik hareketler, balon kılıç yapma gibi becerileriyle izleyicileri güldürür ve eğlendirirler.

Palyaçolar, genellikle çocukların sevgisini kazanırlar ve onların hayal gücünü canlandırırken aynı zamanda pozitif bir atmosfer yaratırlar. Geleneksel olarak palyaçolar, kendi karakterlerini yaratırken özgün isimler kullanır ve her biri kendine özgü bir kişilik ve hikaye taşır. Palyaçoların amacı, insanlara eğlence ve neşe katmak, izleyicilerin günlük hayatın stresinden uzaklaşmalarına yardımcı olmaktır.

Palyaco Kiralama

Palyaço Animatörlerimizin Sunduğu Bazı Hizmetler ve İçerikleri:

a) Yüz Boyama: Güvenli ve Dermatolojik testlerden onay almış yüz boyaları ile çocuklarınızın yüzlerindeki tebessümü arttırmak amacıyla animatör palyaçolarımız tarafından etkinlik sırasında çocuklarınızın istediği şekil ve resimler ile yüz boyama etkinliği gerçekleştirilmektedir.

b) Sosis Balon: Spiderman animatörümüz çocuklarınız için sosis balondan çeşitli nesne ve objeler yapar (kılıç, köpek vb.). Bu objeler etkinlik sonunda çocuklarınıza dağıtılır. Çocuklarınızın yüzündeki tebessüm artar ve renkli görüntüler ortaya çıkar.

c) Halat Çekme Oyunu: Gerekli önlem ve güvenlikler alınarak çocuklarla dengeli 2 takım oluşturulur. Orta noktada bir çizgi belirlenir. Oyunun amacı, diğer takımı çizginin üzerine doğru çekmek ve takımınızı galip getirmektir. Takımlar, halatın kendilerine daha yakın olduğu tarafa doğru çekmeye çalışır. Takımın hepsi çizgiyi geçtiğinde veya rakip takım çizgiyi geçtiğinde oyun biter.

d) Çuval Yarışı: Bu oyunda, oyuncular bir çuvala bacaklarını yerleştirir ve çuvalın içinde zıplayarak belirli bir mesafeyi hedefler. Genellikle açık hava etkinliklerinde, özellikle okul etkinliklerinde veya çocuk partilerinde oynanır. Oyuncular birer çuvalın içine ayaklarını yerleştirir, start noktasından hedefe kadar olan mesafede hedefe ilk olarak ulaşan oyuncu yarışı kazanır.

e) İp atlama yarışması: Çocuklarınıza birer ip verilir ve en çok ip atlayan yarışmayı kazanır.

d) Yumurta Taşıma Yarışması: Çocuklarınıza birer kaşık ve yumurta şeklide bir cisim verilir. Birer start ve hedef noktası belirlenir yumurtayı düşürmeden hedef noktasına taşıyan oyuncu yarışmayı kazanır.

e) Mandal Toplama Oyunu: Yerde 100 adet mandal bulunur ve oyuncular yerden topladıkları mandalları birbirlerinin üzerine takmaya çalışır. En çok mandal toplayan oyuncu oyunu kazanır.

f) Sandalye Kapma Oyunu: Birkaç adet sandalye yan yana dizilir. Sandalye sayısı oyuncu sayısından bir azdır. Oyuncular herhangi bir müzik eşliğinde dans etmeye başlarlar ve müzik durduğunda herkes sandalye kapmaya çalışır. Ayakta kalan oyun dışı kalır ve her arada bir sandalye çıkarılır. Böylece en son kalan oyunu kazanmış olur. Eğer müzisyen animatör hizmetinden faydalanırsanız müzik müzisyen animatör tarafından canlı performansla icra edilir.

g) Mendil Kapmaca: Oyuncu çocuklar koşarak mendilhakeminin içinde olduğu dairenin içine gelirler. Oyun oyuncu çocuklardan birisinin mendilialıp takımının bulunduğu dip çizgiden çıkacak şekilde koşması ile sürer. Dip çizgisinin herhangi bir yerinden çıkması ile biter. Eğer vurulmadan sahayı terk ederse kazanır.

h) Deve Cüce Oyunu: Oyunu yönetecek animatör çocukları karşısına toplar. Oyuncular ayakta durur. Animatör ‘Deve’ dediğinde çocukların ayakta durması, ‘Cüce’ dediğinde ise çömelmesi gerekir. Bu yönergeleri verirken zaman zaman yönetici ‘Deve’ komutunu verdiğinde çömelerek karşısındaki çocukları yanıltmaya çalışır. Yönergenin tersini yapan oyuncu oyun dışı kalır. En son kalan çocuk oyunu kazanır.

İstanbul Palyaço Kiralama

Hotline
+905541033629